13 października 2010

BBC1: HHM REPREZENTUJE WARSZAWĘ


Kliknij się na Fejsie

John Peel
Annie Mac
Gilles Peterson
Mary Anne Hobbs
Kissy Sell Out
Jaymo & Andy George
to gwiazdy BBC Radio 1, które od pokoleń kształtuje muzyczne trendy i gusta słuchaczy na całym świecie. Decyduje o tym, co modne i fajne. Teraz modna i fajna jest Warszawa.


SOUND OF WARSAW
Od 14 do 16 października ekipa BBC 1 będzie nagrywać materiał o życiu kulturalnym, muzycznym i klubowym Warszawy.

Dla nas niewątpliwym zaszczytem jest to, że zostaliśmy wybrani przez BBC1 spośród wszystkich warszawskich didżejów i promotorów, jako ci, którzy najlepiej pokażą klimat warszawskiej sceny klubowej - wisienką na torcie ich reportażu będzie oficjalna impreza BBC1 w 1500 metrów kwadratowych, którą my organizujemy.

Tej nocy wystąpią:

JAYMO & ANDY GEORGE:
*autorzy popularnej audycji w BBC 1,
*producenci (obok własnych produkcji, promowanych przez ARMANDA VAN HELDENA, FAKE BLOOD czy CROOKERSÓW, tworzą remiksy dla pupili muzyki niezależnej – MIIKE SNOW, WILEY czy PASSION PIT)
*didżeje (w 2008 roku byli najmłodszymi artystami, którzy mieli zaszczyt zagrać w legendarnej serii BBC ESSENTIAL MIX)
*organizatorzy jednej z najważniejszych imprez klubowych na wyspach - MODA! (goszczą na niej takie tuzy jak KLAXONS, HOT CHIP, CALVIN HARRIS, PETE TONG, FELIX DA HOUSECAT, TIGA, BOYS NOISE…)

POL_ON:
Jeden z najciekawszych polskich towarów eksportowych, duet tworzony przez dyplomowanego muzyka jazzowego KACPRA BOGACZA i znanego przedstawiciela warszawskiej sceny techno/house MICHAŁA PIOTROWSKIEGO. Wspólnie nagrywali materiał dla wytwórni takich, jak: FREERANGE, CONNAISSEUR i, wspólnie z CATZ N DOGZ, dla MOTHERSHIP CLAUDE VONSTROKE’A.

VIADRINA:
Viadrina to nowy projekt znanych już wcześniej na klubowej scenie Mateusza (Stadtkind) ze SLAM DUNK i Konrada, ukrywającego się pod pseudonimiem HARBOUR HORSE. Bez muzycznych uprzedzeń, z dbałością o najlepszą parkietową selekcję; obszar zainteresowań to szeroko pojęty house, ten bardziej techniczny i surowy jak i euforyczny i pompujący. Wyczekujcie ich produkcji w TOP BILLIN.

BALBIN:
imprezę rozkręci jeden z najzdolniejszych nowych didżejów Warszawy, którego cechuje rzadkie wyczucie parkietu i popowa wrażliwość, dzięki czemu idealnie rozkręca wszystkie imprezy...

...i oczywiście my – 
HUNGRY HUNGRY MODELS

Noc rozgrzeje J&B, a skrzydeł wszystkim artystom doda Red Bull.


Jaymo & Andy George (BBC1/Moda!, UK)
Hungry Hungry Models
POL_ON
Viadrina
Balbin

piątek 15.10.2010
1500m2
wstęp 15/20, start 22:00_________________________
projekt plakatu:
A. Hunzvi/WZWA.pl

patronat i współpraca:
Exklusiv
Aktivist
LiveLife
Justin Iloveu

_________________________
Kliknij się na Fejsie

do zobaczenia w piątek!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?