16 września 2009

NOWE OTWARCIEHungry Hungry Models ft. The Squatters (UK), Slam Dunk & No Prostitution
@ Luztro
sobota 19 września
start 22:00, wstęp 20 pln

"Up To No Good" było naszą najbardziej skrywaną tajemnicą setową od miesięcy. Didżeje zamieniali się w żyrafy, zaglądając nam do laptopa, by zobaczyć, co zacz. Parkiet zamieniał się w szalejące tornado. Niby coraz więcej osób kojarzyło The Squatters, niby ich "Bring Back The Duck" było w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych numerów na Beatporcie (!!!), ale geniusz "Up To No Good", jednego z największych bangerów tego roku, przechodził niemal niezauważany.

A przecież to nie wszystko. Jest jeszcze jeszcze fantastyczniejszy od oryginału remiks "Crystal Gypsy" Analogue, są potężne wejścia basu à la Fake Blood, jest miłość dla najntisów wyrażana w świetnych remiksach Prodigy, 2 Unlimited czy Doop, jest wielka różnorodność produkcji, są sensacje...

Chłopcy nazwali swój label "Hug Me I'm Homeless", trawestując nazwę i logo wytwórni "Fuck Me I'm Famous" Davida Guetty. Jak myślicie, czy David Guetta ma poczucie humoru? Jeśli poczucie humoru wyraża się w wysyłaniu ostrzeżeń i gróźb pozwów sądowych, to być może.

Już wkrótce przekonamy się też, jak brzmią ich produkcje w ich secie na żywo!!!

The Squatters - Up To No Good !!!!!!!!!!
Analogue - Crystal Gypsy (Squatters Remix) !!!
The Squatters - Bring Back The Duck (Ryan Riback's Quack You Mix) !!!
2 Unlimited - Get Ready For This (The Squatters Club Mix) !!!
Doop - Doop (The Squatters Dooped Remix) !!!
Lock N’ Load – Blow Ya Mind (The Squatters Remix) !!!


hhm

4 komentarze:

 1. no cóż, to trochę aroganckie mówić o "skrywanej tajemnicy", ktora jest remiksem dobrze znanego hitu z 90s i siedzi od lat na ishkurowym guide, a jego hard tech/trance wersje w stylu voodoo & serano "blood is pumping" bywaly w soundtrackach filmow i tez od paru lat sa mega modne :)

  niemniej muza dobra, elo elo i pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. tak i nie, bo odkopanie starego, ale już nie granego albo granego ale w innych klimatach (jak voodoo & serano, które podajesz czy np. meet her at the love parade) hitu też może być odkryciem. czego dowodem opsywane wydłużające się szyje.

  dzięki z koment
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 3. a to jeszcze pozwolę sobie wrzucić linka do hmmm... bardzo najntisowego vid ;) http://www.youtube.com/watch?v=PdHJuBUzsz0

  pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 4. się kłaniam moi drodzy i linkuję :]

  OdpowiedzUsuń

Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?