21 kwietnia 2010

FUTURE SOUND OF STEREO


kliknij się na fejsie

Panta rave, jak mówią greccy Rzymianie, w związku z czym przychodzi nam się pożegnać z najbardziej zajebistą, najbardziej profesjonalną, spektakularną miejscówką na warszawskiej mapie klubowej - Klubem 55. Pożegnamy się godnie, goszcząc spełnioną sensację i przyszłość muzyki klubowej:

SOUND OF STEREO

Sound Of Stereo dawkują napięcie – wydają rzadko, ale każda ich produkcja jest wielkim muzycznym wydarzeniem. Tak było z ‘crookersowym’ „Supa Dupah”, potem z „Heads Up” z legendarnymi już remiksami The Bloody Beetroots i Mightyfools. Ostatnio klubowym światem wstrząsnęło premierowe zagranie „Zipper’a” na festiwalu I Love Techno. Nadchodząca epka "Flatland" i zapowiadana na ten rok płyta długogrająca (oldskól) potwierdzą to zjawisko.

Grają za to bardzo często – Sound Of Stereo słyną z epickich setów, dla których zabijają się o nich najważniejsze muzyczne festiwale – Pukkelpop, I Love Techno, Dour. Wtedy wygląda to tak:Na festiwalach rozgrzewają wielotysięczne tłumy, na Hungry Hungry Models będą mieli okazję przetestować najgorętszą publiczność Europy – warszawskich klubowiczów!

Oprócz belgijskich gwiazd i gospodarzy Hungry Hungry Models w Klubie 55 pojawią się też najprzystojniejsi didżeje Europy Bardzo Wschodniej - Slam Dunki. Wiadomo:)

Sound of Stereo - Supah Dupah !!!!!
Sound of Stereo - Heads Up (The Bloody Beetroots Remix) !!!!!
Sound of Stereo - Zipper !!!!!


Hungry Hungry Models
Ft.
Sound Of Stereo (Lektroluv/Pukkelpop, Beligia)
Slam Dunk
sobota 24 kwietnia
start 22:00, wstęp 20pln
Klub 55

2 komentarze:

 1. Anonimowy21/4/10 19:37

  mozna line up?? :))

  OdpowiedzUsuń
 2. 22:00-23:30 Slam Dunk
  23:30-1:00 HHM
  1:00-2:30 Sound Of Stereo
  2:30-3:30 Spox (który, jak się okazało, też zagra)
  3:30-... back2back: HHM + SD + Spox

  OdpowiedzUsuń

Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?