30 stycznia 2009

STEREOHEROES SAVE THE PARTY!Stereoheroes to ulubieńcy Daft Punk. Trudno chyba o lepszą rekomendację dla didżejów i producentów niż uwielbienie bogów współczesnej elektroniki. OK, Stereoheroes mają pewnie łatwiej, bo też są z Francji, ale na tę opinię zapracowali muzyką. To oni odpowiedzialni są za najmodniejsze, obok piano stabów, elementy muzyki klubowej tego sezonu – odwołania do superbohaterów, kreskówkowe wokale, sample z filmów klasy G – wszystkie te elementy wypełniają ich szalone, fidgetowe bangery. A sety na żywo to już czysta jatka. Cel przyświeca im jeden – wprawić ludzi w ekstatyczny bauns i spalić klub.

Tylko czy Stereoheroes będą mieli co puszczać z dymem, skoro chwilę przed nimi zagrają gospodarze wieczoru, Hungry Hungry Models? Stereoheroes chcą spalić twój klub, Hahaemy spalą twoją matkę.

A jeśli wieczorną destrukcję rozpoczną germańscy (choć z Wrocławia) oprawcy Slam Dunk? To co?

Do 23 wjazd kosztuje 15 pln.
Po 23 wjazd po 20 pln.

Przypominamy o niezmiennie niezmiernie srogiej selekcji wiekowej. Za dantejskie się dzieją sceny, by wpuszczać nieletnich, oj za!, więc czujni jak cerbery i gibcy jak jesiotry bodyguardzi sprawdzą dowody nawet tym, którzy wyglądają na własne babcie, czego wam przecież nie życzymy wcale, więc NIE ZAPOMNIJCIE DOWODÓW!

4 komentarze:

 1. superb!!
  czekam na waszą imprezę już tak długo. będzie piekło.

  OdpowiedzUsuń
 2. zajebista impreza!! dzięki! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://www.youtube.com/watch?v=piDeEwtILFY

  OdpowiedzUsuń
 4. istne piekło! dzięki!!

  xxx

  OdpowiedzUsuń

Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?