3 lutego 2009

HISTERYCZNE HARCE MŁODZIEŻYNo i tak. Właśnie doszedłem do siebie, dopiero co przestałem czuć się jak aligator, Sylwia wciąż odchorowuje horrory sobotniej nocy. Być może umrze.

Nie było tak bałnsować. Ale łatwo powiedzieć - nie było. Kto mniej luba bardziej celowo znalazł się w sobotnią noc w Obiekcie, trafił w samo serce i oko cyklopa. I to dużego. Kolejka do wejścia w pewnym momencie rozciągała się na 30-40 metrów. Jaknajutujakieś. Przez klub legalnie przewinęło się 800 osób. Legalnie, bo wobec szturmu i naporu żądnej wrażeń młodzieży bramka nie ogarniała sytuacji, a ochrona szacuje, że frekwencja wyniosła, uwaga.......
.
.
.
.
...
.
.
......
.

...TYSIĄC osób!!! Sporo.

Najważniejsze jest jednak to, co działo się na parkiecie. Roztańczony kwiat Warszawy pokrył każdy skrawek dęsfloru, a nieprzypadkowo zbiegło się to w czasie z naukowymi rewelacjami, według których szarańcza zbiera się w roje i atakuje pod wpływem zwiększenia poziomu serotoniny w każdej jednej szarańczy. Wam też było dobrze?

Stereoheroes udowadniają, że pogłoski o śmierci fidgetu są bardzo przedwczesne. Wyciągnęli z niego esencję - dramaturgię, brud, ekstatyczność, genialne zwroty akcji, zaskakujące wyciszenia, zwariowane pierdolnięcia, pozytywny flow, moc i przemoc. I zawładnęli naszymi sercami.
Wielkie dzięki raz jeszcze dla Slam Dunków, którzy z setha na seth grają coraz zajebiściej, a w sobotę świetnie rozkręcili a potem zakończyli balangę. Tia.
Największa siekierka i tak idzie dla wszystkich, którzy nie bacząć na sesje, śniegi i kryzys spędzili tę noc na Hungry Hungry Models Nite.

I jak już tu jestem, zapodam kilka zdjęć. Pstrykał Karol Grygoruk.


zdjęcia innych warszawskich paparazzi wkrótce
ptr

7 komentarzy:

 1. pan z hhm-tatuazem rulez. a jak śniegi przemina to zapraszam na koszyrski battle mój i Rzwira, bo mnie uprzejmy bileter wyzwał był na pojedynek nie wiedzac jak bardzo wymiatam;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy3/2/09 15:35

  1000 to mało... przeciez nikt nie został stracotany, więc co to za kiepska impreza ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. słyszałem o tej nowej londyńskiej modzie klubowej na stracotanie, ale do nas to jeszcze nie dotarło

  @macio - biali nie potrafią skakać, porżnijcie w karcioszki

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.youtube.com/watch?v=n9drNlclSzE

  OdpowiedzUsuń
 5. przecież to Murzyn albinos!

  co nie zmienia faktu, że robi wszystkie dunki z konkursu wsadów jakie pamiętam. szaleństwo!

  OdpowiedzUsuń
 6. @murzyn albinos

  niektorzy twierdza ze jestem czarny;p

  @konkurs wsadów

  byl i wsad [razy 2] cartera, byla proba z lini osobistch, ale zabraklo pompki wilkinsa albo zawijasow dr j, a to przeciez klasyki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mogę marzyć jedynie o dunku w stylu Spud Webb'a.
  A Adam chyba już nie doskoczy do poręczy.
  Cóż, taki los.

  OdpowiedzUsuń

Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?